Znamy wyniki!

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu wyłoniła grono Laureatów III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach – Medi@stery.

Pierwszą nagrodę przyznano pani Annie Gronau (Uniwersytet Gdański) za pracę:

„Prezydencka kampania wyborcza w 2015 roku na łamach wybranych tygodników opinii” napisaną pod kierunkiem prof. Dariusza Sikorskiego.

Drugie miejsce zajęła pani Svitlana Ovcharova (Uniwersytet Warszawski) za pracę:

„Telewizja internetowa w służbie demokracji. Studium przypadku niezależnej stacji telewizyjnej na Ukrainie w latach 2013-2014” napisaną pod kierunkiem prof. Alicji Jaskierni.

Trzecie miejsce zajęła pani Marta Demartin (Uniwersytet Gdański) za pracę:

„Selfie – narcystyczne kreowanie wizerunku w internecie czy nowoczesne pojęcie estetyki w fotografii?” napisaną pod kierunkiem prof. Józefa Majewskiego.

Finalistkom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za przesłane prace i życzymy wielu sukcesów w dziedzinie medioznawstwa.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się 31 marca 2017 r. o godz. 11.30 w auli S207 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.