Relacje z Gali wręczenia nagród

30 marca 2016 r. podczas uroczystej Gali otwierającej Jubileusz X-lecia kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna nastąpiło uhonorowanie laureatów II edycji Ogólnopolskiego Konkursu  na Najlepszą Pracą Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery – pierwszego w Polsce konkursu skierowanego do absolwentów kierunków dziennikarskich, którzy w swoich rozprawach zajmują się problematyką medioznawczą. Pierwsze miejsce w tej edycji zajęła  Olivia Kłusek, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, z pracą pt. Latte-feminizm, pop-feminizm i girl power. Trywializacja pojęcia feminizmu w kobiecej prasie ilustrowanej segmentu luksusowego. Laureatka wspólnie z promotor dr hab. Małgorzatą Lisowską-Magdziarz, przyjęła gratulacje za udane rozpoczęcie pracy badawczej. Z kolei prof. dr hab. Iwona Hofman, członek kapituły Konkursu wręczyła laureatce legitymację członkowską Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej. Pani profesor – w ramach jubileuszu – poprowadziła też otwarte spotkanie ze studentami poświęcone zmianom we współczesnej komunikacji społecznej.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z Gali!